Hakkımızda

 

Firmamız 1990 yılından beri Çin ile ticari faaliyette başlamış, 1994 yılından itibaren yapay çiçek sektörüne giriş yapmıştır. 1997 yılından itibaren "1 NUMARA ÇİÇEKCİLİK PAZ. & TİC. LTD. ŞTİ." adı altında Çin'den ürün tedariki/ithalatı konusunda danışmanlık vermekte ve kendi ithalat faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız 2000 yılına kadar sadece firmalara kendi marka veya adları altında ithalat ve pre-finansman faaliyetinde bulunmuş olup 2000 yılından sonra "1 NUMARA ÇİÇEKCİLİK" kendi firma adıyla ithalatlarına devam etmiştir.

 

 

1 NUMARA ÇİÇEKCİLİK PAZ. & TİC. LTD. ŞTİ. Türkiye'de bayilik sistemi çerçevesinde ithalat yaparak faaliyet gösteren en eski 3.firma olup, şu an sektörde bu hizmeti sürdüren en eski firmadır. Firmamızın prensipli çalışma ilkesi doğrultusunda Türkiye genelinde 100'e yakın aktif bayisiyle, pazarın %65'ine hakim bir konumdadır.

 

 

Firmamız geçmişe bakıldığında Çin'le ticaret konusunda en eski ve en tecrübeli firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

 

 

İthalat kalemimiz her türlü dekoratif ihtiyaca uygun "Ultra, yüksek & orta kalitede polyester, micropeach, saten, viskon, kadife, flock, eva (polyform), latex malzemeden mamul edilmiş yapay çiçek / ağaç / nikah şekeri, yeşillik ve bunların arajmanında kullanılan çiçekçi sepeti sınıfında bambu sandık, bambudan mamul sepet ve kulplu sepet çeşitleri, cam vazo olup ve bayii kanalları ile Türkiye'de iller bazında dağıtımı ve ayrıca Kıbrıs, Makedonya, Bosna Hersek, Gürcistan, Ermenistan, Rusya gibi komşu ülkelere ihracatıdır".

 

 

Misyonumuz en iyi kalitede ürünleri, kaliteden taviz vermeksizin, en iyi fiyatlardan tüm müşterilere ulaştırmaktadır.

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.